Hakkımda

Avukat Salih Birol tarafından Adana da kurulan avukatlık büromuz, her geçen gün gücüne güç katarak büyüyen ve etkin bir şekilde adana ceza avukatı,adana boşanma avukatı, adana gayrimenkul-tapu avukatı, adana idari dava avukatı, adana icra avukatlığı alanlarında kendini göstererek işinde ve adana'da en iyi avukat amacı doğrultusunda yol alarak Türkiye de avukatlıkta saygın bir konuma ulaşmıştır. Hukuk büromuzun hedefi doğru, etkin, hızlı, ilgi odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Bunu müvekkillerimize her alanda yansıtarak, hiçbir şüphe ve tereddüte mahal vermeyecek şekilde kaliteli ve çözüm odaklı avukatlık hizmetleriyle göstermekteyiz. Avukat Salih BİROL İngilizce ve Rusça bilmektedir. Adana'daki avukatlık büromuzun müvekkilleri Türkiye de faaliyet gösteren yabancı ya da yerli her ölçekteki yatırımcılar ve özel kuruluşlardan oluşmaktadır. Avukatlık hizmetimiz başta Adana olmak üzere, Marmaris, Muğla, İzmir, İstanbul, Hatay, Mersin, Ankara, Osmaniye ve Konya, gibi Türkiye’nin bir çok vilayetinde hukuksal alanda etkin ve başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Ağırlık olarak özel hukuk alanında çalışmakta olan büromuz, özellikle inşaat, sanayi, turizm, ithalat ihracat, tekstil, yazılım, medikal, akaryakıt ve madencilik gibi alanlarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara hizmet verdiğinden inşaat hukuku, sözleşmeler hukuku, maden hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, icra hukuku, rekabet hukuku, tahkim, yabancı şirket birleşme ve devralmaları, kamu ihale hukuku, sağlık hukuku, idare hukuku ve ceza hukuku alanlarında ağırlıklı olarak çalışmaktadır. 2018 yılında bünyesine yeni katılan avukatlarla birlikte Marka ve Patent Vekilliği hizmetleri de dahil özel hukukun her alanında Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı Hizmetlerini sürdürmektedir.

Adana ceza avukatı

Adana boşanma avukatı

Adana icra avukatı

Adana vergi ve idari dava avukatı

Adana Ceza Avukatı Salih Birol

Adana Ceza Avukatı Salih Birol tarafından Adana da kurulan hukuk büromuz, her geçen gün gücüne güç katarak büyüyen ve etkin bir şekilde hukuk alanında kendini göstererek işinde en iyi avukat amacı doğrultusunda giderek Türkiye de avukatlıkta saygın bir konuma ulaşmıştır. Ağırlıklı olarak adana'da ceza avukatlığı üzerinde hizmet vermekle birlikte hukuk davaları üzerinde de hizmet vermektedir.

  • Adana Ceza Dava Dosyalarımız
  • Adana Hukuk Dava Dosyalarımız
  • Adana İdari Dava Dosyalarımız
  • Diğer Dava Dosyalarımız
TAKIM

AVUKATLARIMIZ

Avukat Salih Birol

Adana'da bulunan hukuk büromuzun yegane hedefi müvekkillerine kaliteli ve ilgi odaklı hizmet sunmaktır.

Avukat Ali YÜKSEL

Adana'da bulunan hukuk büromuzun yegane hedefi müvekkillerine kaliteli ve ilgi odaklı hizmet sunmaktır.

Anne Rodriguez

Quickly incentivize low-risk high-yield platforms with ubiquitous human capital. Credibly envisioneer next-generation.

Malena Moore

Quickly incentivize low-risk high-yield platforms with ubiquitous human capital. Credibly envisioneer next-generation.

MÜVEKKİL GÖRÜŞLERİ

"Avukat Salih Birol işinin gerçekten uzmanı. İşyerimiz için belediyenin verdiği bir karara karşı idari işlemin iptali davamızı açtı ve çok kısa sürede kazandı. Çok teşekkürler. "

Hakan DURGUN

"Adana'da başıma gelen bir olay ile birçok avukata gittim. Ama Salih bey vekalet görevinin kötüye kullanılmasından kaynaklı davamı açtı ve şuan herşey olumlu gidiyor. Gerçekten kaliteli ve ilgi odaklı bir hizmetiniz var. teşekkürler."

Aysel KAPLAN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TOP
WhatsApp chat
Call Now Button