Avukat Ali YÜKSEL

Genel Bakış

Avukat Salih Birol tarafından Adana da kurulan hukuk büromuz, her geçen gün gücüne güç katarak büyüyen ve etkin bir şekilde hukuk alanında kendini göstererek işinde en iyi avukat amacı doğrultusunda giderek Türkiye de avukatlıkta saygın bir konuma ulaşmıştır. Hukuk büromuzun hedefi doğru, etkin, hızlı, ilgi odaklı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Bunu müvekkillerimize her alanda yansıtarak, hiçbir şüphe ve tereddüte mahal vermeyecek şekilde kaliteli ve çözüm odaklı avukatlık hizmetleriyle göstermekteyiz.

Hukuk büromuzun müvekkilleri Türkiye de faaliyet gösteren yabancı ya da yerli her ölçekteki yatırımcılar ve özel kuruluşlardan oluşmaktadır. Avukatlık hizmetimiz başta Adana olmak üzere, Marmaris, Muğla, İzmir, İstanbul, Hatay, Mersin, Ankara, Osmaniye ve Konya, gibi Türkiye’nin bir çok vilayetinde hukuksal alanda etkin ve başarılı bir şekilde devam etmektedir.

BIO

Avukat Ali YÜKSEL

Kayalıbağ Mah. Adana Ticaret Mrkz. K:7 D:37
Seyhan/ADANA
Phone: 0544 912 92 94
Email: salihbirol@adanaavukat.org

Referanslar ve Müşteri Teşekkür Mektupları

Adana'da avukat olarak önereceğim ilk avukat Salih BİROL. Vekalet görevinin kötüye kullanılmasından kaynaklanan tapu iptal ve tescil davamı başarı ile sonuçlandırdınız. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Avukat Salih BİROL gerçekten işinde ve müvekkillerine ilgisinde çok iyi.

Buğra ASLAN

Sevim AYYILDIZ

Adana'da avukat olarak Salih BİROL'u tercih ettiğim için çok memnunum. İdari işlemin iptali davamı Avukat Salih Bey'in sayesinde kazandık. teşekkür ederim.
Adana ağır ceza mahkemesinde ki dosyamdan beraat kararı aldım. Avukat Salih Birol ve ekibine çok teşekkür ederim.

Sedat UYAR

TOP Call Now Button
WhatsApp chat